EKİBİMİZ

Müşteri Memnuniyetini İlke Edinmiş Uzman Kadromuz Sigorta İhtiyaçlarınıza Hızlı, Etkin ve Ekonomik Çözümler Sunuyor.

İLKER AYDIN

İLKER AYDIN

Genel Müdür

ÖZNUR ARAS

ÖZNUR ARAS

Sigorta Uzmanı

Biz Kimiz?

Hakkımızda

Adam-S Sigorta olarak 2002 yılından beri sigorta sektöründe elementer, sağlık, hayat, ,bireysel emeklilik ve tüm sigortacılık branşlarında hizmet vermekteyiz.

Gelişen piyasalar, müşteri ihtiyaçları ve memnuniyeti göz önünde bulundurularak şirketimiz sektörde söz sahibi olan lider sigorta şirketlerinden Ak Sigorta , Allianz , Groupama , Corpus , Groupama Emeklilik , Fiba Emeklilik acenteliğini yapmaktadır.

Şirketimiz 2002 Yılından beri Sigorta sektörü içerisinde yer almaktadır.  Şirketimiz ,portföyünde 40.000’i aşkın kayıtlı ve 15.000 in üzerinde aktif müşterimize kaliteli ve kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Ekonomik ve toplumsal kalkınmanın sadece şirketlere ve bireylere özgü değil, toplumsal kalkınma ile olacağına inanmakta olan şirketimiz bölgesinde ekonomik kalkınma hamlelerine destek vermektedir.

Şirketimiz yerel bir marka olma kavramından sıyrılıp,dijitalleşmiş ulusal bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Kadromuz , istikrarlı pazarlama ve satış politikaları, güler yüzlü hizmeti, mesleki bilgileri, ekip ruhu, hasar anında yaptığı erken ve bilinçli müdahaleleri sayesinde, hem sigortalılarımızla, hem de sigorta şirketleriyle uzun soluklu ve karşılıklı güvene dayanan bir iletişim kurmayı başarmıştır.

Siz değerli bireysel ve kurumsal müşterilerimize daha kaliteli ve 7 gün 24 saat açık cep telefonlarımızla gece ve gündüz yanınızda ve yakınınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Toplumun ve değerli müşterilerimizin bizlere güvenini ve başarı grafiğimizi her geçen gün biraz daha yükseltmektedir.